Su Kuyusu

Dünyanın bir çok noktasında halen temiz suya ulaşamayan milyonlarca insan var. Su hayattır. Milyonlarca insanın temiz suya ulaşmasına destek olun.


Kurban Adak Akika Şükür

Adağınızı, çocuk verdiği için Allah’a şükretmek maksadıyla keseceğiniz akika kurbanını, bir nimete kavuştuğunuzda kesmek istediğiniz şükür kurbanını bağışlayarak ibadetinizi yerine getirebilirsiniz. Her türlü kurbanın ihtiyaç sahiplerine elimizle ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.


Katarakt

Katarakt hastalarına bağışlarınızla yapılacak olan ameliyatlar onlara göz aydınlığı olacaktır. Ameliyat imkanı bulamayan bu muhtaç hastalara yardımda bulunabilirsiniz. Yardımlarınızla sizler de Yedi Başak İnsani Yardım Derneği ile beraber karanlığa ışık tutabilirsiniz.


Yetim hassasiyeti

Yetimler kutsal emanetlerimizdir. Bu hassas konuda bağışlarınız ile yetimlerin eğitim, sağlık, gıda, kıyafet ve barınma gibi ihtiyaçları karşılanacaktır.


Zekat

Her nerede yardıma muhtaç bir mazlum varsa zekat bağışlarınızla onlara desteğinizi ulaştırıyoruz.


Eğitim Yardımları

Yaptığımız yardımlarla mazlumların maddi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyoruz ayrıca manevi bakımdan onları destekliyoruz.


Sosyal Yardımlar

Yardıma muhtaç insanların yaşadığı bölgelerde ihtiyaca göre hazırladığımız sosyal yardımlarla muhtaçların hayatlarını yeniden inşa etmelerine destek verin.


Suriye Yardımları

Mülteci kamplarında ve şehirlerde zor şartlar altında yaşayan Suriyeli kardeşlerimiz için yürüttürdüğümüz kısa ve uzun vadeli projelerimize destek olun.


Serbest Bağış

Bağışlarınızı din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin yeryüzünde elimizin ulaştığı her mazlum, muhtaç ve mağdura ulaştırıyoruz.


Acil Yardımlar

Savaş, doğal afet, göç, kıtlık gibi her türlü insanlık sorununa yapacağınız bağışlarla yardım elimizi uzatıyoruz.


Kış Üşütür Kardeşlik Isıtır

Yedi Başak olarak Suriye’deki mazlum kardeşlerimiz için acil insani yardım kampanyası başlattık. Yardımlarınızla bu kanayan yaraya hemen merhem olabilirsiniz.


Küçük De Olsa Bir Sadakanız Olsun

"Küçük de olsa bir SADAKANIZ OLSUN!” sloganı ile başlattığımız yardım kampanyasıyla Suriye’de yardıma muhtaç kardeşlerimize yardım elimizi uzatıyoruz.


Ramazan Yardımları

On bir ayın sultanı Ramazan'da kardeşliği yayıp, paylaşmayı, bereketi, merhameti, iyiliği, tüm güzelliği ile Ramazanı Yaşa. Bu Ramazan’da desteklerinizle yurt içinde ve yurt dışında (3 kıta 5 bölgede) mazlum kardeşlerimize iyilik ulaştırıyoruz.